PÕHUMAJA ISEEHITAJALE 6.-8.04.2018

Hea põhu- ja saviehituse huviline!

Märtsikuu põhuehituse koolituse vastu oli huvi sedavõrd suur, et tuli organiseerida veel teinegi koolitus. Kuna ootelisti jäänud huvilistest on juba pool gruppi täis, siis tegutseda tuleb kiiresti. Tutvu alloleva programmiga ning registreeru koolitusele.

Sel praktilisel põhuehituse kursusel saad teada:

·         kuidas disainida ja ehitada erineva karkassi lahendusega põhumaja

·         millised on erinevad põhupaki kokkusurumise tehnikad

·         kuidas paigaldada kommunikatsioone põhuseinas

·         kuidas põhumaja viimistleda.  

Koolitaja: Sven Aluste

Sven hakkas põhuehituse vastu huvi tundma rohkem kui 10 aastat tagasi ja on end koolitanud põhuehitajana alates 2005 aastast erinevates riikides - Saksamaal, Belgias, Leedus, Šotimaal ja Itaalias. Oma perele kerkisid majad Järvamaale 2008 ja 2012, ning nõu ja jõuga on ta abiks olnud kümnekonnale ehitajale.

Asukoht: Hobukooli Park, Koordi küla, Paide, Järvamaa

Majutuse info: 4- ja 5-kohalised savimajad. Hind 10€ öö (oma magamisvarustusega), 20€ öö (Hobukooli Pargi varustusega).

Toitlustamine: taimetoit, hind 44€ sisaldab reedest õhtusööki, laupäeval ja pühapäeval kolme toidukorda ning kohvi-teepause. Erisoovidest palun registreerumisel teada anda.

Osalemistasu: 186€ (+ km, kui on arve vajadus). Koha kursusel tagab ettemaks 60€ hiljemalt 24.02. Ülejäänu eest tasumine sularahas kohapeal.

Kaasa võtta: Soojad ilmastikuoludele vastavad tööriided, kindad (töötame põhuga), kinnised tööjalanõud või saapad (koolitus toimub liivakattega väliklassis), sussid siseruumides liikumiseks. Vajalikud tööriistad ja kirjutusvahendid on kohapeal olemas.

Info ja registreerimine: hobukoolipark@gmail.com, tel. 56 203 777 Sven Aluste                                             

Programm

Reede, 6.04

15.15 - Kogunemine, tervituskohv ja -tee, tutvumine, programmi tutvustus, praktikakoha ettevalmistus

Laupäev, 7.04

Teoreetiline ülevaade, ehituslike sõlmede teema käsitlemine, praktiline ehitamine "väliklassis" (põhumaja disainimine, pakkide pingutamine, alusvöö ehitamine, erinevate karkasside ja paki surumise meetodite tutvustamine, kommunikatsioonide ehitamine).

Pühapäev, 8.04

Praktiline ehitamine jätkub. Pärast lõunat võimalus tutvustada oma ehitusplaane ja küsida küsimusi. Koolitus jätkub põhuseina viimistlemise tehnikate tutvustamisega. 17.17 - koolituse lõpp


Email again:
SAVIKROHVI KOOLITUS
13.04.-15.04.2018
Loe lähemalt...
EARTH AS A BUILDING MATERIAL 27.08.-30.08.2018
Loe lähemalt...